stoper K@zi - czas i przemijanie...

Wpis

środa, 16 września 2009

NADSZEDŁ CZAS NA : HYMN NA CZEŚĆ POLICJANTÓW .

Dawno odszedł do lamusa stereotyp policjanta bez wykształcenia , Nie umiejącego sformułować myśli . Dziś są to ludzie wykształceni , elokwentni , łatwo nawiązujący kontakt słowny . Jak w każdym środowisku spotkać można różnych ludzi . Generalnie moim zdaniem jest to środowisko ludzi o wysokim morale , obowiązkowych , uczciwych i POMOCNYCH . Skąd to podkreślenie ostatniej z wymienionych cech ?

Otóż pewnej zimowej nocy , kiedy nasz dom pogrążony był we śnie , moja mama chora na chorobę Alzheimera wybrała się na poszukiwanie nieistniejącego już od wojny jej rodzinnego domu . / Taki miała kaprys /. Było wtedy kilkanaście stopni mrozu . Ubrana w płaszcz narzucony na koszulę nocną i kapcie zwróciła uwagę młodych policjantów pełniących służbę . Zabrali ją do swojego ciepłego samochodu . po kilku godzinach kluczenia , wykonując mylne wskazówki chorej starej kobiety , dzięki swoim niewątpliwym detektywistycznym  zdolnościom - trafili na mnie .

Pragnę w ten sposób jescze raz im podziękować za ludzki odruch serca . Dzięki nim-moja mama nadal żyje . Są to często anonimowi bohaterowie dnia codziennego .

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
2009sara46
Czas publikacji:
środa, 16 września 2009 09:25

Trackback